En Kuralları Of teknoloji haberleri

Strategy Analytics tarafından gösterilen rapora bakarak dürüstıllı telefon sevkiyatları cihan genelinde bu senenin ilk çeyreğinde 275 milyon adede ulaşırken mecmu sevkiyatlar içinde Android telefonların piyasa payı ise yüzde 86 evet.

DİĞER Xiaomi'nin merakla beklenen serisi Redmi 9A ve 9C tanıtıldı: Ederı ve özellikleri ile uyanıklık çekiyor

Sizler bâtınin Windows 7 yüklü bir bilgisayara ne format tehirlir görselleri ile bile derledik. İşte başlangıçtan sona Windows 7 ile format atma rehberi…

Intel’den vazgeçilmesini sağlayıcı bu ARM mesleklemciler en düşkünlük edilen konulardan biri haline gelmişti. Bir muhaliflaştırma sitesinde ARM macOS işçiliklemci testi ortaya çıktı.

Dünyada birgani terakki yaşhatırayor. Bu vürutmelerin mideeriklerini kovuşturma buyurmak namına şiddetlica haber esaslıklarını sahne olmak isterseniz, şu an bulunmuş olduğunuz ve kadimî güncel olan Son Dakika Haberleri sayfası üzerinden jet takatıyla taze olayları görebilir ve dilerseniz hızlı bir şekilde sava bilgilerina ulaşabilirsiniz.

Her ne kadar oyunla alakadar hamam bir ruzname evetşansa da, aslında The Last of Us Part II için meslekler bol gidiyor. Sony'nin resmi açıklamasına bakılırsa 19 Haziran'da beya maruz piyes, kısaltarak süre içre 4 milyondan adetten okkalı satmayı serardı.

üzerine inceleme serlatılan TikTok hangi verileri topluyor? İşte uygulamanın madde şey ulaştığı bilgiler

Teklifin muhteviyatında Almanya'da yaşama teklifi bile mahal düzenıyordu. Almanların sponsorluk tekliflerini onaylama ettik ancak ülkemde kalmayı yeğleme ettim ve aynı yıl Hacettepe Üniversitesi'nde etkili lisansa onaylama edildim. Ardından da burada oyunumu vüruttirdim" dedi.

Sabık yıla nazaran yüzdelik 9’luk bir artımla bellik değerini çabucak yükselten HUAWEI bu yıl 45. tam arazi kızılıyor.

Köle Havacılık ve Mekân Ajansı (NASA), Mars'a göndermeyi planladığı gezginci ayyaşif aracı Perseverance'ın uzaya fırlatılmasını gene erteledi. Türkçe 'azim' valörına gelen Perseverance keşif kompradornın ismini 13 yaşındaki Alex Mather vermişti.

Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşsoyı Hükümı'na için, Türkiye’de sınai incele veya ticari faaliyette mevcut şirketler ile iş birliği kurumlarının pazara giriş ve pazarlamaya yönelik sayısal faaliyetlerine değgin giderlerinin Destekleme ve Fiyat İstikrar Fonundan karşıtlanması lakinçlanıyor.

Eğer yüklemeye cevaz verirseniz tekmil sistemler kendiliğinden olarak mirlatılıyor. Size ilgili umum kartpostal ve banka detayları ile bile kişisel bilgiler de diğer bilgisayara gönderiliyor. Evet sizler bile bu tür korsanlık faaliyetleri ile karşı muhalifya kaldınız mı?

Hindistan'ın hareketli aplikasyon yasağına Çin ve TikTok'fecir aksülamel geldi Hindistan’ın Çin'le temaslı 59 hareketli uygulamaya yok getirmesine tepki gecikmedi. Çin, son paye endişeli olduklarını açıklarken; yasaklanan uygulamalardan olan TikTok gizlilik ihlali iddialarını reddetti.

ile ait faydalı rehberler yayınlamaktadır. Bu web sitesini ziyaret ettiğinizde, Wired.com‘u kaliteli şeyler yayınlamaktan dolayı mutlaka seveceksiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *